Dobré ráno, oslavenče,
vyskoč šupem z postele,
hoď na sebe ňáký hadry,
před domem máš přátele.
Složili jsme včera slib,
že s tebou budem celý den pít,
abys věděl, co je to žít
a - jako ty - oblíbený být.
Dnes narozeniny máš a proto ti chci přát. Hodně štěstí, hodně lásky a na čele žádné vrásky. Alkoholu po skromnu, ať nemáš prázdnou mozkovnu.
K narozeninám si zasloužíš opravdu velkou bonboniéru plnou skvělé čokolády... ... doufám, že ji od někoho dostaneš! VESELÉ NAROZENINY!
Vážený oslavenče!
Vaše linka byla napojena na Váš sexuální život!
Čím méně sexu, tím nižší tarif.
Gratulujeme! Už voláte zadarmo.
Vaše narozeniny.
Vědci prokázali, že narozeniny mají velmi pozitivní vliv na lidskou dlouhověkost: čím více jich člověk má, tím, vyššího věku se dožije. Hodně štěstí a mnoho dalších narozenin!
Teď, když začneš zapomínat, chci Ti dát jednu dobrou radu: nikdy si neber projímadlo společně s práškem na spaní. Krásné narozeniny!
Tak jsou tu opět Tvé narozeniny a já mám to štěstí, že je můžu slavit s osobou tolik moudrou, inteligentní a povznesenou nad banality, jakými jsou dárky!
Jsi nejkrásnější, nejchytřejší, nejvtipnější, nejoblíbenější, nejschopnější, nejkouzelnější... samozřejmě hned po mně! Veselé a krásné narozeniny!
Je přirozené, že s narůstajícím věkem se stáváme tišší. Není divu, dá mnoho práce mluvit se zataženým břichem!
K Tvým narozeninám, jíst zdravě, hodně cvičit, chodit brzy spát žít v čistotě. To jsou tajemství dlouhého života. Tajemství šťastného života jsou: jíst, co Ti chutná, hodně spát, chodit často pařit a užít si co můžeš. Všechno nejlepší
K dnesnim narozkam Ti preju vse nej, at je na Tebe kazdej hodnej. Hodne zdravi, plno lasky, z niceho at nemas vrasky. At se porad skvele mas, panaka si na to das
Další rok, další pár šedivých vlasů, dalších pár vrásek... a další hloupé blahopřání, které Ti to všechno připomene! Veselé narozeniny.
Tak, a už jsi ve věku, kdy nestačí jen věřit na zázraky... Nezbývá, než se na ně spolehnout! Krásné narozeniny!
Recept na stesti k .... narozeninam - 1 hrst lasky, 2 lzice pratelstvi, pozitivni mysleni, 10 kapek humoru a 250g stesti - dobre promichat a ihned podavat!
Kdyz si nekdo zacne utahovat z Tveho veku, drz hlavu pekne zprima... To aby nebyly videt ty vrasky na krku! Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam!
Oslav svoje narozeniny jako křeček. Spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po Tobě uklidí!
Blahopřejem, milý ...., krásný to máš věk.
Další rok je pr... však Ty na stáří máš lék.
Hned po ránu do revíru
žes doma, má tvá žena víru.
My Ti přejem pevnou ruku, dobrou mušku,
ať Tě domů žena honí bez obušku.
dyž jsem se dozvěděl, že máš narozeniny, ucítil jsem ten silný, vřelý, bublavý pocit někde hluboko uvnitř. Ale ukázalo se, že to byly jen větry!
Psychologové tvrdí, že někteří NORMÁLNÍ lidé, jakmile dosáhnou tvého věku, najednou ztratí zájem o SEX. Ale ty se nemusíš bát. Ty jsi nebyl nikdy normální. Vše nejlepší k narozeninám.
Vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, ale dávej na sebe pozor... Vždyť víš, že starožitnosti jsou vzácné…
Říkala jsem si, že si každý den odložím pět korun a pak Ti koupím nějaký skvělý dárek. Bohužel mě to napadlo teprve včera. Tak Ti alespoň na ten Tvůj dnešní den přeju KRÁSNÉ NAROZENINY!
V koupelně? Na záchodě? Že by na parapetu nebo v ložnici? V tvém věku je velký úspěch vzpomenout si, kam si položil klíče… Mnoho dalších úspěchů, zdraví, štěstí, lásku a jen to nejlepší k Tvým narozeninám!
Na světě je spousta okouzlujících mladých a inteligentních lidí, kterým na Tobě záleží a jeden z nich by Ti právě chtěl popřát všechno nejlepší k narozeninám!
Vědci prokázali přímou souvislost mezi narozeninami a lidskou smrtelností: totiž že velký počet narozenin člověka zabíjí! Takže oslavuj, raduj se, zpívej a tanči, dokud můžeš…
Víš, čím je dnešní den výjimečný? 144 856 322 lidí na celém světě má dnes narozeniny, ale jsem si vzpomněl zrovna na Tebe!
To už opravdu zase narozeniny? Zdá se mi to jako včera, co jsem ti přál naposled, strašně Ti to letí… všechno nejlepší!
Já přeji Ti na narozeniny
hodně piva, uzeniny.
Život dlouhý jako tunel,
k tomu holku jako cumel.
Hodně peněz, žádnou práci
a tím končím gratulaci.
Na Tvoje zdraví se dnes pije,
do lesklých pohárů šampus se lije,
bublinky šumí, zvoní v poháře,
radost a úsměvy sedají na tváře.
Všechno nejlepší k narozeninám!
Přejeme Ti, aby čas
neutíkal jako ďas,
abys fušky všechny zvládl
a měl elán, abys mládl,
drž si svou životní nitku,
vydrž ještě ňákou pitku,
vždyť jsi ještě čupr chlapík,
ať v posteli zvládneš kvapík,
štístko ať Tě provází,
vůbec nic Ti neschází
a na každý další rok,
dej si řádný, velký lok.